GİRİŞ YAP

Üye Ol   |    Şifremi Unuttum

Bilet İşlemleri

Bilet İptali ve Değişiklik

  • Bilet iptali ve değişikliği ile ilgili Karayolu Taşıma Kanunu 38/9 maddesi gereği; otobüs hareket saatinin 24 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda bilet ücretinin tamamını iade etmek, otobüs hareket saatinden 12 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda ise 6 ay geçerli açık bilet düzenlemek zorundadır. Bilet iptali ve değişikliği ile ilgili işlemlerinizi bilet satış noktaları ve online işlemlerden gerçekleştirebilirsiniz.


Çocuk ve Engelli Bileti

  • Yolcularımızın biletlerini alırken ilgili durumunu gösteren bir kimlik veya belgeyi bilet satış ofisimizdeki personelimize ibraz etmeleri yeterli olacaktır.
    Ancak internet üzerinden çocuk-engelli indirimli biletlerin satışı veya rezervasyonu yapılmamaktadır. İndirimli biletler sadece bilet satış ofislerimizden temin edilebilmektedir.
    Kanun gereği çocuk-engelli yolcularımız için kimlik göstermek şartı ile tarife bedeli üzerinden 6-12 yas çocuklar ve yas şartı aranmaksızın yüzde 40 ve üstünde engelliler için bilet ücreti yüzde 30 indirimli düzenlenir.


Araç Değişim

  • Seferlerimizde, tur düzenimizde değişiklik hakkimizin mevcut olduğunu ve bu gibi anlık değişikliklerin çoğunlukla MÜCBİR  sebeplerden kaynaklı ariza, yol şartları v.b gibi seyahat   güvenliğine  engel teşkil eden durumlarda nadiren ve zorunlu olarak yapıldığını belirtmek isteriz.
 ÖDEMEYE GEÇ
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesini inceleyebilirsiniz. X